| anonim_4396 a întrebat:

Daca esti minor poti trece pe numele tau o masina?

7 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Daca ai buletin, da. Daca nu, e mai complicat.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Daca esti minor nu poti trece pe numele tau o masina, ai rabdare toate la timpul lor.

| mgtow a răspuns:

Nu poti, doar daca esti adult

| CosteaVlad a răspuns:

Normal şi logic, atâta timp cât eşti minor nu îţi poţi trece absolut nimic pe nume (exceptând bicicleta sau calculatorul big grin), deoarece deocamdată se consideră că nu ai suficient discernământ. Din acest motiv este necesar să ai (măcar)18 ani împliniţi. happy
O zi frumoasă!

| Adredemesconf a răspuns:

Pai dacă nu o poți conduce ce sa faci cu ea? Sa ne dam smecheri?

| magicianul19 a răspuns:

Da dar nu ai voi sa conduci

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Puneti numerele de inmatriculare pe cap si e pe numele tau