| GeorgeOG19 a întrebat:

Daca iau o masina inscrisa pe Bulgaria de la un roman, o pot lasa tot pe Bg fara sa mai fac nimic?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca bulgarul pe numele căruia e înscrisa nu are nimic împotriva o poți lasa asa, desi nu vad niciun avantaj

| Sonia822 a răspuns:

Nu, trebuie sa platesti taxa de inmatriculare happy

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru Sonia822):

Care taxa? Aia scoasa in 2017?

| mgtow a răspuns (pentru suntserios):

Are, asigurarea mai ieftina si ITP poate sa il faca in RO laughing

| Sonia822 a răspuns (pentru suntserios):

Am vrut sa spun sa-si inmatriculeze masina pe numele lui ca sa nu aiba surprize ulterior. Din ce scrie, inteleg ca vrea sa o lasa pe numele ` romanului `