| markmark04 a întrebat:

Daca imi fac toata masina din folie de carbon acceasi culoare care o are masina adica alb imi mai ia talonu?

4 răspunsuri:
| BassHunter13 a răspuns:

Nu iti ia talonul exact sfatul lui Orlando ii bun.Dar nu prea are rost sa iti faci toata masina cu folie. Poti opta doar pentru capota, pavilion si oglinzi...cu cu restul o faci in interior!winkingsucces!

| 0rlando a răspuns:

O poți face și din lemn, atâta timp cât are 60% din culoarea specificată în talon.

| EddiWeed a răspuns:

Nu iti ia talonul, dar sa stii ca de ajunge cateva sute te euro bune pentru toata masina + ca nu are durata de viata mare, se zgarie sau juleste.

| aLeXsNs a răspuns:

Salut, daca faci toata masina ti-l ia pentru ca nu se mai vede deloc culoare, chiar daca e acceias culoare folia, talonul nu ti-l ia numai daca faci portbagajul, capota, 2 usi, oglinzilea, astea mici!