| AlexIancu a întrebat:

Ma puteti ajuta, va rog nu mai stiu ce sa fac, vreau si eu key
generatorul de la Guild Wars 2, ca nu gasesc decat cu surveys, sau daca nu e cu surveys cand il downloandez am nevoie de parola si trebuie s-o iau de pe un sait cu surveys, daca stiti saitu fara surveys sau daca aveti key generatorul pe calculator trimitetimi si mie pe adresa de mail alexiancu48@yahoo.com.Funda cui imi da saitul/key generatorul pe adresa de mail

2 răspunsuri:
| Numaiminciuni a răspuns:

Din ce stiu eu de Guild Wars 2 am impresia ca e un joc care trebuie sa platesti ca sa il joci

| AlexIancu explică (pentru Numaiminciuni):

Da, dar se poate si fara sa platesti, cu key generatorul.