| FORMULADTI a întrebat:

Daca mi s-a ars generatorul la scuter, pot sa-l inclocuesc cu altul dar carte nu este exact ca si asta! poate avea ceva?! pentru ca am un PGo big max si nu pot gasi generator pentru el, ma gindeam daca iau altul are ceva?! dau funda

3 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Intreba la un service specializat

| KaPy2 a răspuns:

Salut, sa cauți și tu alt generator cu aceiași putere, nu contează modelul, sa ți se potrivească ție contează happy, multa bafta

| deejaykrysty a răspuns:

Salut, nu pot decat sa-ti spun parerea mea: Nu conteaza ce model este, importantu' este sa aiba aceleasi date ca si cel pe care l-ai demontat.