| ArianaG a întrebat:

Daca se da orasul si examinatorul iti da foaia de admis, trebuie sa mergi la ghiseu mai departe?

Răspuns Câştigător
| EMKing a răspuns:

Salut, sper că răspunsul meu să îți fie mai de ajutor decât cel dinaintea mea... O dată ce termini examenul practic "orașul" examinatorul îți va înmâna așa zisa foaie cu punctajul sancțiunilor. Dar dacă dorești poți lua o dovadă că ai luat permisul care este valabilă 15 zile. Permisul vine prin posta acasa după circa 5 zile.

1 răspuns:
| danbnz a răspuns:

Nu, stai acasa, esti pericol pe sosea!