| anonim_4396 a întrebat:

Daca ti-ar da cineva bani numai pentru a-ti cumpara o masina, orice masina, ce ti-ai lua?

Răspuns Câştigător
| mixxjim a răspuns:

Volvo laughingwinking

21 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

BMW 320d.

| 0rlando a răspuns:

Volvo C30.

Răspuns utilizator avertizat
| timisoara a răspuns:

Pai cred ca un Subaru.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Mi-as cumpara teren agricol. Masinile sint cea mai proasta investitie cu putinta in momentul de fata, cu exceptia cazurilor in care faci bani cu ele.

| shadovv a răspuns:

Eu as putea raspunde "o masina de spalat"... dar o sa raspund lambo, orice lambo.

| reihiuke a răspuns:

Mi-as lua cea mai scumpa masina, apoi as vinde-o, mi-as lua o bicicleta si cu restul de bani, ma mai gandesc.

| valentino52 a răspuns:

Lamborghini galladro alb

| iulianr a răspuns:

Un Aston Martin sau un Chevrolet Camaro (cel din 2010).

Răspuns utilizator avertizat
| Ebsghjs a răspuns:

Volkswagen eos

| Chillcs a răspuns:

Mercedes 200d

| Slayzor a răspuns:

O Santinela din GTA San Andreas big grin

| Necunoscut123456789 a răspuns:

Un lamborghini gallardo

| Caracteromule a răspuns:

O caruta, nununu... mai bine o sareta laughing

| Rolandgl a răspuns:

Eu sunt de parere ca daca vrei sa rupi gura targului si sa fii unicat ar trebui sa iei asa ceva..bineinteles ca se gasesc si la preturi mai avantajoase decat asta. Eu doar prezint un exemplu... http://www.autovit.ro/chevrolet-camaro-C25735447.html. Eu unu cand vreau sa schimb masina cred ca la asa ceva o sa ma opresc. vad ca si iulian95rosu este de acord

| Galbenu_Alex_1995 a răspuns:

Mi-as lua un audi A8 sau un mercedes CLK sau un mustang Gt sau un mitubushi lancer evo 9 sau volkwagen CC funda?

| IamSien a răspuns:

Cred ca ar fi un Mitsubishi Lancer Evo 9 sau 10 nu conteaza! Sau un Mustang GT:X

| cosmin12cosmin12 a răspuns:

Fiat

| Moga_Alex_1987 a răspuns:

Trabantlaughinglaughinglaughing

| Stefan_Ivan_1995 a răspuns:

Dodge Challenger