| anonim_4396 a întrebat:

Ce masina v-ati cumpara voi si de ce?

23 răspunsuri:
| covexrobu a răspuns:

Momentan ce mi-as lua daca as avea ceva bani cred ca ar fi un Alfa Romeo 156 1. 9 Jtd. Daca mi-as permite mi-as lua un BMW ursulet modificat si reconditionat. Imi place foarte mult "masinuta" respectiva.

| covexrobu a răspuns:

@Legiuitoarea poate ca masina franceza este cum zici tu dar te-ai interesat vreodata cat costa piesele? La masiniile franceze ideea este urmatoarea masina in sine este destul de ieftina dar piesele sunt foarte foarte scumpe si nu vorbesc prostii.

| covexrobu a răspuns:

@andro tu stii ce inseamna M3? Nu inseamna ca am un bmw 316 si i-am tras o sigla de M si gata e M3. M3 inseamna mult mai mult decat o simpla sigla. I-a spune-mi ce capacitate cilindrica are M3-ul tatalui tau? Si tin sa te anunt nu orice bmw este M. Ca are Kit exterior de M asta este alta poveste dar nu este neaparat M.

| andrey23 a răspuns:

Eu mi-as cumpara un chrysler 300c, imi place la nebunie cum arata si are un interior spatios si comfortabil. Alta varianta ar fi ford mondeo ( preturi de intretinere relativ scazute).

| liviupaun a răspuns:

Un chevrolet cruze deoarece il iei la programul rabla pe la 10700 de euro si este foarte dotat.eu am un peugeot 207 rosu

kratos
| kratos a răspuns:

Ultimul model de Audi A4 deoarece este o masina superba nemteasca pe care o am pe lista si voi lupta pentru ea.

| Dorinel a răspuns:

Un:
Renauld Megan Break
Skoda Octavia Break
Wv Passat Break

Ptr ca sunt foarte incapatoare si bune marcile de mai sus tongue

| kathessa a răspuns:

Depinde de banii in care ar trebui sa ma incadrez. Depinde daca ai familie sau nu. Depinde de marca preferata si la ce o folosesti, in oras, afara... Eu am Nissan Qashqai cu motor de 2000 pe benzina si am auzit numai de bine despre ea. Succes.

| Gabystelistu95 a răspuns:

Dacia Duster imi place.

| vlad91 a răspuns:

Volvo C30 Cea mai sigura masina a anului 2008 plus ca este o masina in 2 usi tinereasca cu calitati sportive impresionante si in opinia mea e cea mai potrivita masina pentru 18 ani pana intr-un 25 asa happy potrivita pentru vacante in 2 smugsmug big grin asta imi doresc eu happy

| sweetgirl_6205 a răspuns:

Un Golf GTI negru love strucklove strucklove struck Adooooooor masina!

| Gabry a răspuns:

Trabant! e cel mai tare!

| Leea1234 a răspuns:

Opel zafira...modelul din 2002!
pentru ca imi place... e potrivita pentru familia mea!
eu ma ocup de aspect... iar sotul de partea "cu mecanica"!
si amandoi ne-am gandit ca e "buna"!

http://images.google.com/......tp?/images

aici ai imagini cu opel zafira!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De tuns. Pt ca mi-a crescut parul' si mi-e lene sa ma duc la frizer. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Idem@kratos... e prea superba Audi A4.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Marcă franțuzească.
Pentru că mi-a plăcut și are confortul și fiabilitatea pe care le-am dorit.
Îmi place să conduc, zi și noapte, etc.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Solenta, matiz, logan, la mana a doua sau a treia.atata imi permite bugetul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna, eu mi-as cumpara un Ferrari dar prea scump, ma multumesc cu un Porshe Cayan. IL am pe ala negru, e super

| Mwhahahaa a răspuns:

Buna.
Nu-mi trebuie alta masina.
Are tata si mama masini si imi placbig grin
Tata are un bmw m3
Si mama un audi a4

have a nice day!

| just|breathe a răspuns:

Skodiza fabia:X.Pt ca e ca o jucarie:X. O iubesc:X. Mi-as dori una rosie, si sa ii lipesc floricele sau fluturasi pe ea:X.Si sa ma plimb oriunde imi doresc cu ea:X. Dar din pacate raman cu visele pentru ca sunt prea mica(15 ani)...si nu imi permit asa cevasad. Dar nu se stie...cand iti doresti ceva cu ardoare, s-ar putea sa ti-se indeplineascahee hee:X.

| sTeFaN. a răspuns:

Un bmw, de ce? daca ai bani+masina=femei multehee hee

| vykkusor a răspuns:

Mi-as cumpara un BMW pentru ca sunt niste masini super...

| bianca_4673 a răspuns:

Eu am un porshe cayanne, e misto http://montanaarmoredvehicles.com/......143432.jpg