| Bianca996 a întrebat:

Daca vreau sa fac scoala de soferi cu un anumit instructor pot sa aleg si pe ce masina vreau sa fac? Sau fiecare instructor are masina lui proprie?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Poti alege masina si instructorii care merg pe ea decizi care din ei e al tau, nu toti au acces la toate masinile, sant distribuiti.

| LTAA a răspuns:

O scoala de soferi are in flota ei mai multe masini, iar in functie de catdeavansat esti, poti sa iti alegi o masina.

| SAMM0603 a răspuns:

Fiecare instructor are o masina (proprie sau a scolii). Daca alegi un instructor anume, obligatoriu faci cu masina lui. Ei nu schimba masina intre ei pentru un elev sau mai multi deoarece atunci cand ceva nu merge da vina unul pe altu, mai ales ca unii au masina proprie. Eu zic sa-ti alegi instructorul in functie de masina, pe care ai vrea sa te inveti. Eu asa am ales, cat despre instructor, toti te invata acelasi lucru. Nu este unu care te invata mai mult sau mai putin fata de restul, tot cu masina inveti sa mergi.

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru SAMM0603):

La ultima parte te contrazic. Mai sunt si care te invata soferie, pe cand majoritatea iti dicteaza legislatie, nici un sfat util, te ajuta doar sa iei permisul.

| DeXz2010 a răspuns:

Fiecare are masina lui

| Mirica_Roxanamirica_Roxana_1997 a răspuns:

Fiecare instructor are masina lui Proprie

| Maria245 a răspuns:

Da poti sa iti alegei masina pe care o vrei.