| anonim_4396 a întrebat:

Daca zgarii un volkswagen passat cu o cheie sau ceva porneste alarma?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Depinde daca are sau nu. Daca e moderna sau veche, alea moderne pornesc si la cel mai mic zgomot care se produce cand atingi masina

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ete spanac, de unde sa stim noi ce alarma are ala pe masina, sau daca are alarma.

Ce pot sa iti spun sigur e ca se numeste distrugere si se pedepseste legal ce vrei tu sa faci

| LuvTH4ever a răspuns (pentru suntserios):

Vandalism happy poate sa stea si 1 an la mititica la racoarewinking

suntserios
| suntserios a răspuns:

De unde stii ca are alarma?

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Stiai ca bataia doare, iar dintii nu cresc la loc?
Si ca reparatia pentru joaca ta ar fi cam 700ron pentru fiecare element zgariat? Si cum ziceau colegii, mergi si la mititica?
Dar daca ar fi a mea, mi-as repara-o singur, m-as multumi sa te imprastii putin.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar nu mai bine bei un ceai?

| LuvTH4ever a răspuns:

Nu happy daca o lovesti incepe alarma

| Mihai_Ionita_1987 a răspuns:

Da,asa ca nu incerca