| radcasian a întrebat:

Dati-mi exemple de 20 de jocuri care merg pe acest pc:
-procesor:Intel(R) Celeron(R) CPU 2.70 GHz
-placa video:Intel(R) 82845 G/GL/GE/PE/GV/Graphics Controller
-504 MB of RAM
-Windows XP Proffessional
-Pentium D

Răspuns Câştigător
| eduardnica a răspuns:

Call of duty 1, battlefield 1942, age of empires 2, metin,doom, men of valor vietnam, star wars republic comando, gta 3, gta vice city, wolfentein return to castle, freedom fighter, terminator 3, Need for speed porche, Need for speed high stakes, tony hawk pro kater 4, Call of duty 1 united offensive(este patch se instaleaza in folderul call of duty 1), Shrek2, Funda daca vrei si daca esti multumit