| кเ๔๔๓เץt a întrebat:

Dau funda daca cineva ma ajuta cum sa fac sa-mi mearga ironjumt2 cami apare google cand dau pe site id meu de mess alex_criss2008

6 răspunsuri:
| laure_3087 a răspuns:

Pai depinde ce nu-ti merge ( nu ne-ai specificat ). Pot fi o gramada de chestii

| laure_3087 a răspuns:

Pai daca-ti apare ceva de la google nu ti se incarca pagina de internet sau numai exista.

| кเ๔๔๓เץt explică:

Paipai mand eci cand dau sa intru pe siteu lor imi apare google si nust dc? sti cum sa fac cati dau funda daca ma ajuti

| andreylupu07 a răspuns:

Ma uite fa ceti zic
intri google, dai spick lower mt2 apoi cauti in trima lista pe locurile cuprinse intre 29-45 si gasesti acolo ironju2 apoi dai pe el siti apare eroare
dai pe google
mai scrii odata si faci din nou aia apoi mergi pe pg siteului dar cu eroarea de la ironju deschisa si mergi si scrii sus la cautare www.newspickironjumt2.com si dai ok la eroare siti apare pagina logarii iar acum merge si cu hamachi si fara dar daca intrati pe hamachi primiti lvl 120 cal militar epike toate alea si lvl max e 335.Pe ala fara hamachi te da lvl 75 cu cal lvl 11 party battle dragon otel king si lunara. faceti ce vreti dar respectati regulile da mai sus

| andreylupu07 a răspuns:

Ggg

| babtandavid a răspuns:

Pai s-a inchis si mie imi pare foarte rau