| Aleeeeeeee a întrebat:

Am un telefon Samsung C3300k champ si nu pot intra pe internet. Pot doar sa accesez google.ro iar daca caut ceva pe google sau scriu un alti site imi apare 'Solicitare nereusita. Reincearca'. Ce steari trebuie sa fac ca sa mearga internetul? Ma puteti ajuta?batting eyelashes Dau funda + voturi... va rog...happy

1 răspuns:
| DarthVader a răspuns:

Mai intai trebuie sa imi zici de unde ai abonamentul de internet(Vodafone/Orange/cosmote) si apoi sa cauti pe net setari internet abonament de la operatorul pe care il ai.dc nu te descurci anunta-ma