| Malasuerte94 a întrebat:

Dau funda! daca comand azi de la emag un produs in cat timp vine?

Răspuns Câştigător
| Minks a răspuns:

Alinanicoleta: Habar n-ai. Depinde de disponibilitatea produsului, daca acesta este in stock primesti comanda a 2-a zi dupa preluarea ei, daca e la furnizor o poti primi intre 1 si 2 zile. Daca nu e pe stoc nici la furnizor si nici la magazin, vei primi comanda cand produsul o sa fie in stocul furnizorului/magazinului.

6 răspunsuri:
| chakuza a răspuns:

Depinde.Daca ai dat azi nu stiu daca lucreaza si sambata cei de la eMAG.Dar in general 24 de ore, maxim 2 zile.

| st3fan_3205 a răspuns:

Depinde pentru ca si eu am comandat de la ei si daca il au in stoc va veni in 2 zile daca nu maxim 4

| alinanicoleta99 a răspuns:

Depinde intre o saptamana- o luna

| alinanicoleta99 a răspuns:

Du-te ma desteptule! sa mori tu

| alecs245 a răspuns:

De regula daca comanzi de luni-joi produsul ajunge a doua zi de la plasarea comenzi.Livrarea e gratuita si rapida merita sa cumperi de la ei big grin.

| maidanez000 a răspuns:

Eu am comandat intr-o miercuri si mi-a venit mesaj pe telefon ca o sa ajunga vineri, ok am asteptat dar nu o ajuns acum tot astept si sambata cu curiozitatea daca vine pana seara.