| anonim_4396 a întrebat:

Daca comand ceva pe eMAG imi vine acasa factura?

Răspuns Câştigător
| Madalin0404 a răspuns:

Daca ceri tu sa vina acasa vine dar m ai nou iti vine pe email poti selecta cum vrei sa vina

| Madalin0404 a răspuns (pentru Madalin0404):

Sau poate sa vine in colet

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu acasa. La adresa scrisa de tine cand ai facut comanda.

| Celcestietot a răspuns:

Pe mail cred că îți vine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ideea e ca oricum o sa plătești la sosirea colegului si o sa ti se dea chitanța după ce ai achitat. Factura o primesti si pe email. Nu e importanta.

| denisTiky a răspuns:

Factura vine fie in colet fie pe colet impreuna cu acea hartie de la curier pe care scrie pretul si mai stiu eu ce cod de bare pe care il scaneaza sa iti faca bonul.