| anonim_4396 a întrebat:

Dau funda! daca ma vede politia ca merg pe contrasesn ce imi face? amenda sau permisu?

Răspuns Câştigător
| Pintoiu_Raresh_1993 a răspuns:

Permisul suspendat pe o perioada de 60 de zile si amenda cu o valuare cuprinsa intre 402 si 536 Ron.

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Amenda, permis si un mare sut un cwur! Eu ti-as testa si masina cu ARR-ul sa ramai si fara talon! Pui in pericol viata altora ca te grabesti tu? Imbecil pe roti!

| dianaandra1467 a răspuns:

Amendă, după permisul.

| Roxizzz a răspuns:

Permisul in primul rand + amenda big grin funda?:d

| Ichim_Tavi_1987 a răspuns:

Depinde de politist pentru carnet dar amenda ai sigur

| thekiller321 a răspuns:

Amenda + puncte de penalizare

| Claudiu003 a răspuns:

Amenda+permisul pe 3 luni cu posibilitate de a da un examen pentru a miscsora pedeapsa la 1 luna + daca faci vreo victima sau accident dosar penal Funda?

| LeonardJulean1976 a răspuns:

Amenda sigur iar permisu se gandeste politistul

| bogdy2222 a răspuns:

Permisu

| gio999 a răspuns:

Amandoua: