| Prigat10 a întrebat:

De ce se aprinde becul de la ABS?
Se aprinde cateodata, se stinge pentru un scurt timp, dupa care iar se aprinde? de ce?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Are ceva sistemul ABS necesita o revizie la atelier, poate cunosti un mecanic care lucreaza acasa la el si platesti mai putin daca trebuie remediata problema.

Răspuns utilizator avertizat
| forzasteaua a răspuns:

Du-te in service caci atata timp cat este aprins, nu functioneaza.ai o problema la el

| cristitxtx a răspuns:

1-contact imperfect la firul car iese din placuta de frina. 2-placutele de frina aproape au ajuns la sfirsit.

| bLue_7330 a răspuns:

Poate ai o problema la partea electronicathinking