| robijam a întrebat:

De ce unii nu suporta Daciile?

Răspuns Câştigător
| donTknoW a răspuns:

Cred ca dacia este o masina foarte buna alti sunt fraieri daca nu le suporta

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Unele sunt urate, dau probleme dupa putini km. si asa mai departe. Dar si soferii au vina ca trec prea tare prin gropi si ei singuri isi baga masina in belea.

| Niiiicu a răspuns:

Pai poate pentru ca ei au o masina de lux sau sunt fitosi sau idioti, eu unul nu am nimic cu elewinking

| Ingrid16V a răspuns:

Pentru sunt de model vechi si ei cred ca acum nimeni nu mai merge cu asa ceva thinking insa nu prea au dreptate, stiu multe persoane care au Dacie si ei nu se feresc, ma refer ca nu le este rusine. Unii, care isi permit masini de lux sa-si cumpere si sa nu-i judece pe cei cu Dacie. happy

| theeminemshow a răspuns:

Pentru ca nu au bani sa le cumpere si sunt invidiosi.Simplu.

| ChelioSsS a răspuns:

Nu am nimic deosebit cu daciile doar faptul ca au caroserie slaba adica tati are un opel astra care are 16 ani stiu cam batrana. nu e tinuta in garaj sau ingrijita foarte mult e o masina normala tinuta in fata casei. si abia acum apar niste semne de rugina la aripi iar caroseria la un logan ar fi praf la anii astia si nici motorul nu ar fi mai bun decat caroseria.

| dbobei a răspuns:

Probabil ca au ramas cu conceptia de dacie veche asta unu la mana dar si din cauza tablei in rest totul este destul de ok la pretul unei asemenea masini.