| Bogdyrur a întrebat:

De ceva timp mi-am facut o opsesie cu masinile Aro.
Intrebarea mea e o masina de genul http://www.buletinulauto.ro/......14907.html se merita pentru oras, adica sa o imatriculezi tot...si cam unde as ajunge cu costurile
Sau daca nu se merita ce varianta mai buna ar exista, nu neaparat aro si mai ieftina.

Răspuns Câştigător
| blynky a răspuns:

Acest model este cea mai buna alegere are motor de 1.4 (impozit mic )se descurca bine de teren accidentat iar in oras nu cred ca o sa consume mai mult de 15 L la 100Km. In carte are 6.8 mixt

1 răspuns:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Pentru oras nu! Masinile ARO consuma cat un camion si clar nu se merita au un consum imens, piesele sunt vechi pe ele si clar o sa inceapa sa pice pe rand, ca sa nu mai adaug ca impozitul este de cateva zeci de milioane pe an!