Întrebare recomandată | Dei17MI a întrebat:

Merita masina asta 4700 E http://www.anuntul.ro/......82548.html

Răspuns Câştigător
| 1Voineoska1 a răspuns:

Daa merita!

| Dei17MI explică (pentru 1Voineoska1):

Masina asta vrea sa o ia taicamiu lu maimea si deastra intrebam

| 1Voineoska1 a răspuns (pentru Dei17MI):

Da chiar merita e super taree! de cat are motoru?

| Dei17MI explică (pentru 1Voineoska1):

1.4 diesel

| Dei17MI explică (pentru Dei17MI):

Eu am opel zafira an 2007 141 mi de km ful ful full option panorama navigatie fulll esp incalzire in scaune

| 1Voineoska1 a răspuns (pentru Dei17MI):

Misto! chiar merita masina si plus ca e rosie! o ador! :X

| Dei17MI explică (pentru 1Voineoska1):

.Azi am duc sa ii fac un test ureaza mi succes, Opelu meu consuma 5.6 in oras daca ma crezi

| 1Voineoska1 a răspuns (pentru Dei17MI):

5.6? super fain foarte tare! Succes!

| Dei17MI explică (pentru 1Voineoska1):

Mersi!

| 1Voineoska1 a răspuns (pentru Dei17MI):

Hai ca am facut chat aicea! laughing

| Dei17MI explică (pentru 1Voineoska1):

Am fost si l-am vazut masina e buna fuge de o ia

| 1Voineoska1 a răspuns (pentru Dei17MI):

Aha bine ok! ai grija de noua masina! happy

| Dei17MI explică (pentru 1Voineoska1):

Nu este a mealaughing e a mamei mea

| 1Voineoska1 a răspuns (pentru 1Voineoska1):

Atunci sa aiba grija de ea! dar ai si tu grija de ea ca sa nu intre mama ta in vreun stalp cu ea! laughing

| Dei17MI explică (pentru 1Voineoska1):

Daa eu am zafira si e mai faina

| 1Voineoska1 a răspuns (pentru Dei17MI):

Imi dau seama! happy auzi ai niste poze cu masina ta sa imi dai link prin mesaj? vreau si eu sa vad masina ta! happy big grin

| Dei17MI explică (pentru 1Voineoska1):

Ok dar sa nu te sperii

| 1Voineoska1 a răspuns (pentru Dei17MI):

Stai calm ca nu o sa ma sperii!

| Dei17MI explică (pentru 1Voineoska1):

E cea cu piele neagra

| 1Voineoska1 a răspuns (pentru Dei17MI):

Aoleu morr! :O

| Dei17MI explică (pentru 1Voineoska1):

Ce

27 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Masina merita dar in banii astia gasesti si masini mai ok!

| RB26DETT a răspuns:

Sunt zeci de masini din care sa alegi si tu ai ales opel? adica, designul nu este chiar cine stie ce, nu costa mult pentru anul 2007, masinile opel, majoritatea cu motoare mici, cred ca nemtii au vrut ca pe langa celelalte marci cu motoare mari si puternice sa faca marca opel care sa fie eco, motoare micute in general, consumul foarte mic dar putin cam lente cand vine vorba de mers mai repede, dar daca esti la oras si nu folosesti masina prea mult, se merita sa o iei dar gandeste-te ca sunt multe alte masini mai atragatoare decat asta si la fel de bune sau si mai bunewinking in exterior, mai toate masinile opel arata super, caroseria etc dar la interior pff, nu prea bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NU. Nu este VW! La banii aia gasesti golf / Megane / Toyota!

| Metin2intrebari2 a răspuns:

Dao neruta

| BigJon a răspuns:

Din exterior pare ok, dar totusi are 6 ani si e cam suspect ca are numai 57 de mii de km.
Trebuie verificat cu tester.
Sper ca te-am putut ajuta.