| emoboy a întrebat:

De la cate mi de kilometri Opel Corsa C 1.3cdti incepe sa aiba probleme? Si la ce? Si apropo ea are turbina?

2 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Depinde cum o intretine fiecare. Pe la 150.000 de km incepe sa aiba probleme, dar trebuie sa mai schimbi distributie si asa mai departe!

| GEORGE a răspuns:

Pai depinde, mergi pe un drum de tara cu viteza, si dupa nici 100 de km deja iti garantez ca te-ai f*tut in el. intelegi? daca mergi pe drum normal si ai grija de el nu se strica niciodata, aproape niciodata, acum depindewinking