| edyRO16 a întrebat:

De unde pot lua KIT Facelift pentru Honda Civic EJ9?

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns (pentru Korkodeln):

Fix pe acest site cautam acum fata de acest raspuns, wow happy
dar poate sa fie folosit si pe Romania, probabil esti in Deutschland happy
aceasta firma este inregistrata in jud. Harghita, cred ca au unele dintre cele mai bune produse aftermarket in ceea ce priveste body kiturile, tuning exterior dar si preturile sunt pe masura, nu sunt de china

| Korkodeln a răspuns (pentru Simpatic):

Cine cumpara bun, plange doar odata dupa banii dati, cine cumpara stifturi plange de mai multe ori.

| Simpatic a răspuns (pentru Korkodeln):

Foarte corect ai zis!