| Bratcoveanu_Andrei_ a întrebat:

De unde pot sa cumpar panourile interioare ale usilor pentru dacia 1300? Si stiti un cimitir in care as putea sa gases piese de dacie?

2 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Eu am luat panourile de la o Dacie pe injectie (2003 parca), si se potrivesc perfect, plus ca sunt mai frumusele.
Cauta la orice remat, eu iti recomand sa te uiti la Dacii dupa '94, mie mi se par mai frumoase panourile alea.
Cu 50 de lei ar trebui sa le poti cumpara pe toate 4.

| Mykymu a răspuns:

Cred ca te referi la un cimitir de masini... Piesele de Dacia asa veche nu se mai gasesc prea usor, dar se gasesc la cimitirele de masini, unde e plin de masini vechi (inclusiv Dacia 1300). Cam toate cimitirele auto au piese de Dacia, incearca sa cauti la fiecare.
Funda?