| raduqu a întrebat:

De unde pot sa cumpar un casetofon nou pentru un volkswagen jetta 2007? As vrea ceva cu bluetooth si la un pret accesibil de pana in 500 lei.

Răspuns Câştigător
| metehne a răspuns:

Bună.
Uite: https://www.pieseauto.ro/cd-player-auto/vw/jetta/

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Casetofon cu bluetooth... 2 piese total diferite, una foarte veche, alta foarte noua, incompatbile amandoua!
Bluetooth-ul a aparut de 2 ani incoace si doar la noile aparate electronice, nu si la casetofoanele vechi.
Ceea ce ai nevoie, este un un sistem electronic cat de cat nou si modern, care poate fii preluat de un bluetooth, nu de catofon.