| Ionut_Ciocan_1992 a întrebat:

De unde pot sa-mi cumpar o harta a romaniei pentru masina cu toate drumurile autostrazile etc? Am inteles ca de la benzinarie sau librarie?

Răspuns Câştigător
| o0ops_2090 a răspuns:

Intr-adevar du-te intr-un Rompetrol ca sigur o sa gasesti si nu sunt scumpe. Unele sunt mai bune ca cele din librarii deoacere cumpara lumea mai ales strainii care nu cunosc Romania si au nevoie. Drumuri bune sa ai.

3 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Eu ti-as sugera mai degraba un Smartphone. E putin mai scump decat o harta, dar face toti banii, hartile se pot actualiza si nu numai ca vei gasi toate drumurile, dar vei primi si indicatiile de navigare pana la destinatie, distantele, rutele cele mai favorabile, precum si punctele de interes, obiective turistice, cladiri importante, benzinarii, parcari, limitari de viteza, radare fixe etc. Un GPS este o necesitate pentru orice conducator auto, iar in ziua de astazi pana si cel mai ieftin smartphone il include, alaturi de multe alte aplicatii utile. Pe okazii.ro gasesti sub 200 de lei un astfel de telefon, iar la unele abonamente, operatorii il oferteaza la 1 euro.
Pana atunci nu pot decat sa zambesc citind expresia TOATE autostrazile din Romania laughing.

| slalomprintrecretini a răspuns:

Ia-ti o sticla de pepsi si iti da una (magazinele autorizate)

| SMarius a răspuns:

Ai inteles bine...vezi si pe la Kaufland, sau in general la supermarketurile astea mari, sunt mai ieftine!