| Lindoro a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un GPS pentru masina. Daca are instalata harta Romaniei,imi va arata mereu unde ma aflu, ii voi scrie locul destinatiei la fel ca un mobil ce are conexiune la internet si foloseste google maps? La gps-ul de masina am nevoie de internet?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Gps de masina merge direct prin satelit fara sa aiba internet, vine cu actualizari de harta pe viata fara sa platesti. Nu merge cu google maps ci cu programul care il are instalat

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Gps auto nu foloseste internetul pentru ca are hartile deja instalate. Si nu foloseste google maps, fiecare marca de gps are hartile sale