| bullet513 a întrebat:

Deci am un suzuki 49cm destul de micut si ca marime si ca, capacitate si intrebarea mea este cat m-ar costa sa ii scot limitatorul? sau daca aveti un link cum se scoate limitatorul sau ce trebuie facut ca sa nu mai fie limitat la viteza de 50km/h Aaaa da si daca tot sunt aici sa-mi ziceti care ar fi cea mai buna toba sport pentru viteza? pentru acest scuter sa se potriveasca?

1 răspuns:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Pai toba cred ca cea originala este ok tinand cont ca este Suzuki nu vad de ce ai da aproape 1000 de euro pe o alta toba Leo Vince de ex ca sa iti mareasca viteza cu 5 la ora sau poate nici atat, mai bine ii pui un filtru sport de banii astia si limitatorul costa intre 70 si 150 de lei in functie de firma care ti-l delimiteaza. Daca te duci la reprezentanta Suzuki te va costa 83 de lei!