| xXWhisperOfLoveXx a întrebat:

Deci mi-am descarcat un Gta San Andreas si mi-am instalat frumos dar cand dau clik ca sa ma joc imi apare,, No disc inserted, please insert the CD/DVD.PLss` ajutati-maaaa` cryingcryingcrying FunditsSa siiiigur

Răspuns Câştigător
| asdD a răspuns:

Deci prima data
1.nu"s ce cauta o intrebare ca asta in categotia auto&moto in fine nu conteaza
2...la zocu ala poate nai luat craku uite is dau un link cu asta
http://www.fileshare.ro/642772585.125
dai download
si intri in pachetu ala de carti
si is da mai multe no si dai extract
acolo unde ai san andreasu
apoi
cand copiezi te intreaba daca vr sa schimbi fisierul ala cu ala
si dai da
!
no si intri atunci
!
da-mi fundita plssss

10 răspunsuri:
| Jeremy1 a răspuns:

Nu e crack-ul bun...
Cauta altul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu iti merge ca ai loat versiunea mica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum naiba instalez gta san andreas ma ajuta cineva va dau id meu paul_20010

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pa trebuie sa bagi cd/dvd

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Defed

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Getea sana andreas

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ha

| blablablaa a răspuns:

Iti trebuie crackul. daca l-ai instalat cu daemon tools intri in my computer si dai click dreapta pe disk D sau unde e montata imaginea.si cauti crack-ul si il copiezi in program files.si gta
funda?big grin

| bog1 a răspuns:

Crak coboara crak

| stefan_2144 a răspuns:

Dai din,, demon tools"mount image si selectezi cd 1. E simplu nu?