| Doucan a întrebat:

Din ce tara e mai bine sa iti cumperi masina?

5 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Depinde ce urmaresti; masini simple, bine intretinute, gasesti in Germania, Austria si Ungaria.
Masini frantuzesti (si nu numai), intretinute, mai sofisticate, gasesti in Franta.
Masini intretinute, cu multe dotari, pentru dezmembrat, gasesti in Anglia, dar au volan pe dreapta, deci pentru circulat in Romania nu sunt deloc potrivite.
Cazane cu acte naspa, neintretinute, pericol public, bune de mers la furat, apoi sa-i dai foc pe camp, gasesti in Romania si Bulgaria laughing

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Din Romania, deja inmatriculata post 2007.

| meinyiddishekop a răspuns:

De la unguri.

| BlackCat13 a răspuns:

Noi, nu stiu. Mana a doua: NU LUA din GERMANIA. Fac multe trucuri cu ele.

| Marian_Codrutz_2000 a răspuns:

Germania,Austria.Franta,Ungaria.