| anonim_4396 a întrebat:

Din sighisoara in cristur trebuie rovinieta?

Răspuns Câştigător
| MariusF23 a răspuns:

In afara de cele judetene, comunale, intraurbane. Citeste legislatia inainte sa dai raspunsuri aiurea.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Normal ca iti trebuie, iei din localitate pe o sosea europeana

| corbulalbrosu a răspuns:

Daca circuli pe drumuri nationale si europene trebuie sa ai rivinieta.

| ValiR a răspuns:

Salut,
Pe orice drum in afara de cele forestiere...ai nevoie de rovinieta.
Bafta!

| MariusF23 a răspuns (pentru ValiR):

In afara de cele judetene, comunale, intraurbane. Citeste legislatia inainte sa dai raspunsuri aiurea.