| ETZ a întrebat:

Dintre motocicletele de 1000 pe care ati alege-o: Yamaha R1, Ducati 1098, Suzuki GSX-R1000, BMW S 1000RR sau Honda CBR 1000 RR? funda pentru. cel care va avea aceeasi parere cu a mea

Răspuns Câştigător
| madalinpatrasc a răspuns:

Eu as alege yamaha r1

10 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Fara discutie bmw s1000rr.

| dracu14 a răspuns:

Bmw s 1000rr

Răspuns utilizator avertizat
| GameFace a răspuns:

Suzuki GSX-R1000, pun pariu pe ce vreti ca este ce-a mai Tare!

| ClausBBC a răspuns:

Eu am auzit pe multi ca Ducati is printre cele mai bune motociclete. Acuma fiercare cum crede. Parerea mea e ca Ducati(printre) cele mai bune.

| ETZ explică:

Eu sincer prefer R1, nu ma intrebati de ce... imi plac si celelalte, dar parca tot R1 e bossu pentru mine... si dupa cum am spus cei care au avut parere ca a mea, le-am dat funda asa doar pentru ca au gandit ca mine!

| hubba1234 a răspuns:

Suzuki GSX-R1000 sau Yamaha R1. dep[inde cum arata fiecare.ramane la alegerea ta

| Locoman_Bogdan_1992 a răspuns:

Ducati 1098happy

| xDejaVuu a răspuns:

Am vazut o cursa intre Bmw honda yamaha si kawasaki(toate de 1000 cc) iar rezultatele au fost urmatoarele
1. Kawasaki
2.Suzuki
3.Honda
4.Yamaha

eu ti-as sugera honda deoarece nu e foarte brutala dar ajunge la viteze mari si e si foarte fiabila

| TPUAlexboy a răspuns:

Honda CBR 1000 RR, eu zic ca e cel mai tare motor dintre cele enumerate de tine mai sus. Parerea mea!