| Feyenooord666666 a întrebat:

Dupa ce iti reinoiesti permisul poti cere sa ti-l trimita pe cel nou la orice adresa?

Exista posibilitatea ca tu sa-l ridici personal?

Totusi careva care a fost in situatia asta?

Fara bagatori de seama va rog.

Răspuns Câştigător
| CodrutElian1990 a răspuns:

Acum m-am uitat si am vazut ca pe cererea de elinerare a unui nou carnet de conducere prevede si locul unde sa fie trimis carnetul. Cauta si vezi.

9 răspunsuri:
| CodrutElian1990 a răspuns:

Datele pentru carnet sunt trimise automat prin internet, asa ca nu ai cum sa transmiti adresa unde vrei sa-l primesti.

| Feyenooord666666 explică (pentru CodrutElian1990):

Am auzit ca daca nu stai unde ai domiciliul poate fi trimis la o alta adresa.

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru Feyenooord666666):

Acum m-am uitat si am vazut ca pe cererea de elinerare a unui nou carnet de conducere prevede si locul unde sa fie trimis carnetul. Cauta si vezi.

Răspuns utilizator avertizat