| anonim_4396 a întrebat:

După părerea voastră care este cea mai frumoasă mașină?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cea pe care o ai și o conduci!
Pa, pa.

15 răspunsuri:
| stefan110310 a răspuns:

Este o intrebare non-sens in primul rand si in al 2lea rand nu are ce cauta in sectiunea auto&moto

| stefan110310 a răspuns:

Intrebarea ta este non sens pentru ca frumusetea este ceva relativ. daca puneai o intrebare de genul : "care este cea mai fiabila masina? sau " care este cea mai performanta?" sau "care este cea mai economica/ luxoasa/confortabila masina? era ok dar din moment ce tu intrebi "care este cea mai frumoasa masina?". Ce ai vrut sa spui? frumoasa in ce sens? tinand cont de ce anume? da-ne si niste criterii ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bugatti Veyron.

| Cosmotel a răspuns:

Mercedes cls 320

| Ideea a răspuns:

Buna! Eu nu sunt asa de pretentios eu aleg un BMW X6 sau un BMW M3

| dru1darius a răspuns:

Nu cred ca iti poate cineva la intrebarea asta, fiecare are pareri impartite, daca mie imi place de masina x si tie nu

| subfocus a răspuns:

Honda civic eg...
sau alfa 147

| BulinutzaMov_6486 a răspuns:

BMW...cu siguraaaaanta!

| BulinutzaMov_6486 a răspuns:

Bmw.Cu siguraanta!

| diavolusi99 a răspuns:

Lamburghini

| VisColorat a răspuns:

Eu cred că cele mai frumoase sunt: Logan și Renault fluence.

| whozen a răspuns:

Ford mustang --> http://www.google.ro/......tp?/imgres r:7, s:33, i:157

| skateluci a răspuns:

Mitshubishi lancer evolution tunat

| kinder1 a răspuns:

Dacia 1300 a lu' tataie...

1967 Mustang GT Fastback 427 Tunnel Port.
Cea mai frumoasa, si cel mai frumos sunet care l-am vazut pana acum

| Haos_Dragos_1977 a răspuns:

Opel GT