| Octavian007 a întrebat:

Buna TPU Dupa parerea voastra care este cea mai frumoasa masina din lume?

Răspuns Câştigător
| PinkDea a răspuns:

Cea mai frumoasa masina e ce-a care-ti place tie cel mai multwinking

15 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Chrysk2 a răspuns:

Chevrolet Camaro SS

| mistikk a răspuns:

Cea pe care ti`o permitiwinking

| Aenoenienanonim a răspuns:

Bat-mobilul

| Codrinash a răspuns:

Aston Martin DB9 Vanquish sau Volante.clar :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ford Mustang GT500 Shelby

| DaW a răspuns:

Audi a 6 sa motivez? L= daca da : e ceea mai sigura masina 2. confort 3.are 10 airbag=uri + la picioare 4.motoare 2.0L si 4.2...+ 5. un pret avantajoswinking

| Alice1122 a răspuns:

Cea care este pe gratis

| WayToManySuckers a răspuns:

Lamborghini Diablo si HUMMER-ul

| csdeaglecs a răspuns:

Dacia 1100, Trabant, Olcit sau cel mai tarelaughing REMBLERU laughing

| xK74l1nx a răspuns:

Lambo

| Sergiulica_3711 a răspuns:

Dupa parerea mea e Volvo S60

| bianca_8218 a răspuns:

Dupa parerea mea cea mai buna masina este cea care ti se potriveste tie cel mai bine. Desi eu sunt fata imi place la nebunie Nissan Juke pentru ca-mi arata personalitatea. Incearca sa te uiti pe strada la multe masini si vezi cam care ti-ar placea

| VW_7458 a răspuns:

Dupa parerea mea, cea mai frumosa masina este Volkswagen Touareg 3.0 diesel model 2008-2009...repet,parere personala