| anonim_4396 a întrebat:

Cine e cea mai frumoasă femeie de pe planeta Pământ?(După părerea voastră)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu nu consider FEMEILE frumoase, ci fetele frumoase.
Cele între 12 și cel mult 19 ani mai exact(știu că sunt ciudat dar preferințele.nu se discuta), mai mult ca sigur exista una care e "cea mai frumoasa de pe pământ" dar nu este pe internet sau nu am văzut o eu.O exista undeva.

Daca ar fi sa aleg așa la basca, probabil asta ar fi un 9.2 pe o scară largă. Asta.

Anna Grudina
https://scontent-dfw5-1.cdninstagram.com/......0576_n.jpg

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Pedo.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Îți plac copiii? laughing

| aXy99 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pedofil x_x

| aXy99 a răspuns (pentru aXy99):

Pedofili*

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu am eu nici o treabă cu copii. Ce sariti toți pe mine? Îmi place puritatea și inocenta, ce se vede clar în ochii lor. Vezi diferență între avatarul tipei.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Se vede clar in ochii lor când au 5 ani.Si nici atunci

| TamplaruAnisoara a răspuns (pentru anonim_4396):

La fel credea si Gheorghe Dinca si alții ca el.
Adevărul este ca nu e frumos, frumosul, ci e frumos ce-ți place.

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Toti copii sunt frumosi,parerea mea, ca vad ca ai dat deja fundita, nu exista asa ceva, cea mai frumoasa poate fii mama ta, iubita, sora ta

| Drimmero a răspuns:

Nu exista asa ceva.

| SilentRain a răspuns:

SilentRain

| Miruna1239 a răspuns:

Nu exista cea mai frumoasa femeie dupa parerea mea. Pentru barbatul care o iubeste aceea e cea mai frumoasa iar pentru ea ca femeie, in primul rand fetita ei (daca are) apoi ea.