| Chrristina a întrebat:

E bun ceaiul de rozmarin pentru slabit? Cine a incercat?

Răspuns Câştigător
| Martina5 a răspuns:

E bun, a încercat o prietenă.

5 răspunsuri:
| Mihai_Myshu_1994 a răspuns:

Degeaba iei ceaiuri sau alte pastile daca nu faci si sport si nu mananci cat de cat corespunzator.

| Chrristina explică (pentru Mihai_Myshu_1994):

Bineinteles ca le respect si pe astea. dar citisem pe net ca ajuta si ceaiul cat de cat. oricum intrebarea era pentru cine stie laughing

| Mihai_Myshu_1994 a răspuns (pentru Chrristina):

Pai stiu ca am prieteni care au luat "ceai verde" si chiar ia ajutat bine inteles si cu exercitii fizice happy Nu conteaza ce mananci atata timp cat stii cum sa mananci happy

| Caddillac a răspuns:

Vrei sa-ti slabesti masina sau motocicleta de ai postat aici?
Totusi, fai sport, nu exista ceaiuri de slabit laughing

| Chrristina explică (pentru Caddillac):

Haha, ce am mai ras happy am gresit categoria, probleme?laughing ceaiul nu e ca sa te slabeasca, ci iti da energie sa faci sport.