| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca ceaiul verde ajuta la slabit? A incercat cineva? happy

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Ajuta la slabit daca il bei pe o perioada mai lunga dar nu slabesti nu stiu ce...mai mult te mentii

| SolitarHacker a răspuns:

Da este foarte bun inchiul meu a facut un tratament cu Ceai Verde big grin mergea mai des la Wc dar na. eu zic ca sa meritat dar eu zic sa iei legatura cu un specialist inainte sa incepi sa faci un astfel de tratament big grin cu efect laxativ tongue

| feraryyy78 a răspuns:

Da ajuta dar trebuie sa faci si sport, pentru ca daca doar bei ceai si stai in pat nu are rost.

| Marian152000 a răspuns:

Da este foarte bun! Sper ca te-am ajutat!

| Marya16c a răspuns:

Capsulele verzi sunt mai eficiente. Stiu pe cineva care a luat si a dat rezultate.