| User36873 a întrebat:

E buna transmisia de pe bicicleta rockrider 520?
Dar bicicleta rockrider 520 in general e bună?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În general da. Dar în particular ba.
Mai pune deoparte și ia-ți un RR 560, deși dacă o iei pentru moutain biking mai bine ia-ți un full suspension (gen RR 6.3, 6.4 sau 6.5), altfel o să te doară curu' și coloana iar trepidațiile în general dăunează întregului organism. Cele fără suspensie sunt bune pentru asfalt. Alegerea este a ta, și sănătatea e tot a ta!

| Iisus2002 a răspuns:

Am avut ocazia să mă plimb cu un rockerider 520 și pot să ți spun sincer că e super...transmisia e bună la fel ca bicicleta per total