| diecesca a întrebat:

Cât de bună este bicicleta Btwim MTB Rockrider 300 alb damă?

5 răspunsuri:
| TheCritic a răspuns:

Depinde pentru ce vrei s-o folosesti (trasee montane, asfalt, ture lungi asfalt, drum pietruit/forestier, etc.) Totusi, luand in considerare si pretul, nu cred ca este o bicicleta exceptionala.

| raMLesS a răspuns:

Nu e bună, incearcă alt ceva, am avut si eu o biclă de asta şi la vreo 4 plimbări aveam probleme cu şaua.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In functie de cat noroc ai, Rockrider nu e firma de calitate. Eu de exemplu am avut 4 ani un X-fact si n-am schimbat nimic la ea, depinde cum ti-e norocul.

| deeamaria a răspuns:

Nu este buna! Are o verisoara de-a mea si la prima plimbare ia picat saua. pfff. Iti recomand mountain bike!
Funda?

| anonim_4396 a răspuns (pentru deeamaria):

Mountain bike e tip de bicicleta, nu firma, si bicicleta ei e tot MTB.