| adi4fotbal a întrebat:

E greu examenul auto? Proba practica.

Răspuns Câştigător
| razzvan27 a răspuns:

Depinde de tine. daca te descuric cu masina cat de cat, si respecti toate regulile de circulatie il iei.casca ochii bine la indicatoare, si nu te grabi!

5 răspunsuri:
| Shatteredx a răspuns:

Este destul de greu. Iti spun din proprie experienta ca daca nu esti facut pentru asa ceva, ai sanse destul de mari sa ti-l pici. Depinde si de examinator.

| Ferra a răspuns:

Trebuie sa stii bine legislatia ca sa incalci regulile de circulatie, o sa te intrebe numarul masinii pe care dai proba, si unii tin cont daca verifici masina inainte sa pleci. Si nu trebuie sa te uiti doar in fata mai ales in intersectii sa te uiti in stanga, dreapta chiar daca ai prioritate de trecere si in retrovizoare...la depasire sau parcare

| Mihay95 a răspuns:

Daca ai mai mers cu masina adica daca te-a m-ai ajutat cineva o sa ti se para joaca de copii, daca nu o sa fie destul de greu

| TuPeistU a răspuns:

Suge-o politistului si sigur treci examenuu

| Teoxutzu a răspuns:

Evita sa conduci in oras cu mai mult de 40 km pe ora.fii atent in permanenta.sa nu te uiti in alta parte decat in fata. Funda?