| HwsKi a întrebat:

E ok de facut straight pipe la o masina cu motor de 1.9 TDI?

2 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu.
Nu mai treci ITP-ul cu asa ceva, iar daca prinzi un control RAR, ramai fara certificat, primesti amenda, si esti obligat sa pui toata evacuarea originala la loc.

| Veninul a răspuns:

Depinde de ce vrei sa faci cu masina daca vrei sa-i faci pipe presupun cai faci si soft si dupa alte minatii intercooler, pompa de motorina galerii, turbina hibrid, ambreiaj,... Si iata avem un 1. 9tdi cu vreo 280cp un sunet inconfundabil gata de zbor.