| Bishop a întrebat:

Este adevarat ca poti face scoala de soferi de la 16 ani, dar nu poti conduce pana la 18? Sau se poate?

37 răspunsuri:
Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa dai de carnet la 16 ani da poti sa conduci masinile care au sub 1000cmcwinking

Alte răspunsuri
| Giuly_3112 a răspuns:

In Romania nu poti sa ai carnet la 16 ani doar in America poti. La noi poti sa iei carnetul doar daca ai peste 18 ani.

Alte răspunsuri
| claudelle a răspuns:

Buna. Da este adevarat poti face scoala de la 16 ani si poti si conduce masina
dar nu orice masina. O masina mica, matiz cred ca este. fa iti zic sigur ca poti happy