| anonim_4396 a întrebat:

Este adevarat ce se spune de Ford Mondeo 2003 diesel cu injectoarele?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu e adevarat, masiniile care ies afara de pe linia de productie nu produc aceleasi pagube mecanice care o intampina una din ele. Depinde de conditiile climatice, carburant, etc. poate pati o anumita problema sau alta.

| 0rlando a răspuns:

Am un prieten care are un Mondeo, diesel, dar nu știu sigur anul, dar e pe acolo și nu a avut probleme cu injectoarele în schimb a avut cu pompa de injecție și cu turbo.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Da, este adevarat, ARE INJECTOARE! Nici mie nu mi-a venti sa cred!

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

La toate masinile Diesel apar probleme din cauza combustibilului prost din Romania.

| djdani2010 a răspuns:

Ce se spune?