| eneajohn a întrebat:

Ford mondeo 2002-2003

1 răspuns:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Faine masini, grija la motorizari.
2.0 TDCI am vazut ca face foarte multe probleme la unii, insa sunt multi posesori foarte multumiti. Un lucru e sigur, 1.8 TDCI e un motor mai bun.
1.8 benzina e puternic dar si papacios.
Masina in sine e foarte limuzina, ai confort sporit, in special la capitolul suspensie si spatiu.
O sugestie personala, alege totusi Focus; nu sunt diferente mari intre ele, ambele sunt spatioase, puternice, confortabile si stabile, insa Focus e mai prietenos la intretinere.