| oliver427 a întrebat:

Este pe aici un posesor de Citroen c5, m-ar interesa daca e multumit de aceasta masina?

4 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Nu sunt posesor, dar am condus si modelul asta, chiar daca nu pe distante lungi. Cred ca dupa ce te obisnuiesti cu volanul ciudat, daca scapi cu degetele intregi, vei fi incantat de masina. Se subintelege, vei fi incantat daca iti plac masinile mari, elegante si confortabile.

regis
| regis a răspuns:

@mecmecmec - esti beton frate. Daca a zis prietena ta de la Omniasig, atunci cu siguranta este asa. Am auzit ca si cei de la Top Gear, inainte de a prezenta o masina cer parerea celor de la Omniasig.

| hamsterx a răspuns:

Http://forum.softpedia.com/index.php?showtopic=62783 uite aici ce au discutat altii pe forum despre ea:)

| mecmecmec a răspuns:

Sall man prietena mea lucreaza la omniasig la asigurari si crede-ma ca sunt cele mai praf masin nu doar citroen5 ci toate citroenurilewinkinginsa si mie imi plac ca masini