| alexro13 a întrebat:

Exista golf-uri 4 fara inchidere centralizata ? nu ma refer sa inchizi masina din cheie ci la faptul de a inchide masina doar de la usa soferului si sa se inchida toate

4 răspunsuri:
| 34588773 a răspuns:

Fara telecomanda cu siguranta exista dar, fara inchidere centralizata mecanica golf 4 nu exista.

| autostiri a răspuns:

Exista si fara inchidere centralizata din telecomanda, sau din interior... http://www.autostiri.info/

| MariusCs a răspuns:

Eu cred ca da, oricum acum toate masinile au inchidere centralizata numai ca acum sunt pe telecomanda. Eu la masina mea am cheia cu telecomanda si cea care miau dato de rezerva nu are telecomanda ci merge doar cum ai spus tu, sa inchid masina cand bag in usa din stanga si invart odata se inchide tot. Prima data cand am incercat aceasta cheie mi-a facut ceva probleme.

| gabriel56 a răspuns:

Da