| Vlad162 a întrebat:

Exista vreo diferenta intre combustibilii cumparati de la benzinarii diferite? Adica spre exemplu sa fie mai buni la omv decat la rompetrol sau mol mai buni decat petrom? Sau sunt peste tot la fel? Voi de unde alimentati?

Răspuns Câştigător
| Adrian_Mares_1972 a răspuns:

Teoretic,exista.Practic, iar exista.Numai ca nu vei sti niciodata care sunt aceste diferente, pentru ca nu vei sta sa faci analize la fiecare statie, la fiecare alimentare.Si nu, nu ma refer la tine ci la organele de control care ar trebui sa faca asta.Aici este mafie mare.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Eu mereu am simtit ca masina merge mai ok cu benzina de la Mol

| Nimeni10 a răspuns:

Se simte doar la motoare cu capacitate cilindrica mai mare, nicidecum la motoare de 1.4, 1.6, părerea mea

| uncetatean123 a răspuns:

Pune de unde e mai ieftin si gata. aia aceeasi mancare de peste e.