| Luci88 a întrebat:

de la ce benzinarii alimentati? Care e cea mai buna benzina? Multunesc fundakiss

Răspuns Câştigător
| Pardelian a răspuns:

Posesorilor de ferrari l-i se recomanda sa alimenteze doar de la shell. eu folosesc lukoil-ul cu cardul de la ei primesc reduceri substantiale si pe loc la pompa si puncte care se acumuleaza si primesc alte reduceri si mai mari

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

AS24 din Bologna (Italia) 1€ 1L sau schwaz Austria cu chipul de la firma unde sant angajat pe TIR tot 1€ 1L

suntserios
| suntserios a răspuns:

Petrom, omv, rompetrol

| MariusF23 a răspuns:

Ecto 95 de la Lukoil, foarte bun.

| Luci88 explică:

Care e diferenta dintre 95 vs 100?

| Pardelian a răspuns (pentru Luci88):

Cifra octanica adica la acelasi motor obtii mai multa putere cu cea de 100

| Pana_Maria_2000 a răspuns:

Petrol, OMV

| HITMANnnnnnn a răspuns:

Salut,eu personal am un disel, dar alimentez doar de la Petrom si pun doar extra.