| Baal a întrebat:

Ferrari vs Lamborghini vs Porschewinking

sunt curios care firma de masini sport va placewinking

puteti sa votati si alte masini sport adica de genul aston martin... chevrolet corvete c6, z06 etc.

18 răspunsuri:
| emoboy a răspuns:

Imi plac:Lombo cam toate modele ca toate seamna intre ele; Ferrari f430, Porsche nu prea imi plac. Cel mai mult Lambo.

| ByLoREDaN a răspuns:

1° Lamborghini
2° Ferrari
3° Aston Martin

Pagani Zonda si Bugatti nu are rost sa le amestecam ca nu ai legatura cu cele de mai sus...

| costymaximus a răspuns:

Bugatti Veyron

| .::CyBeR::. a răspuns:

Un Lamborghini Gallardo SE are tractiune 4WD, ori un Lamborghini Reventon(sau facut numai 20 de bucati si s-au vandut ca painea calda)

| .::CyBeR::. a răspuns:

Ionutzsa Ferrari Spyder numai face fata cu 490Hp in fata unui Lamborghini Gallardo.

| roby096 a răspuns:

Clar toate modelele de aston in afara de one-77 si cygnet (care nu prea e sport), ferrari... doar 458 Italia si f430, lamborghini... nici un model, iar porsche la fel sau poate 911 doar.

| sanders a răspuns:

Mie imi place asa:
porschetongueorsche 918 spider
lamborghini"Lamborghini murcielago lp-670-4 SV
aston martin:Aston Martin one-77
masinile americane numi plac deloc adica chevrolet pontiac ford corvete shelby mustang cadilac lincoln etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. McLaren F1
2. Ferrari P4/5
2. Pagani Zonda R
3. SCC Ultimate Aero

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lamborghini Murcielago LP-670 Super Veloce.

| Ionutzsa a răspuns:

Ferrari :x
daca as avea bani mi-as lua un Ferrari Spider -> http://www.seriouswheels.com/......0x1440.jpg

| demonel a răspuns:

Pagani Zonda dar pentru toti mai bine va luati biciceta ca e mai ieftina mai sigura si e sanatos sa mergi cu ae

| ady1o a răspuns:

Lamborghini

| aragon90 a răspuns:

Lamborghini tuning

| aragon90 a răspuns:

Ma faceti sa rad ferrari e cea mai proasta masina pentru mine uitati-va la lamborghini sa vedeti ce tunate sunt si ele se deschid cu usile in sus ce mai smechere si lamborghini gallardo e cel mai tare

| Baal explică:

Mie sincer imi place Bugatti veyron... bugatti rulzz

| danyel_1802 a răspuns:

Mie imi place la nebunie Lamborghini, si mai exact Gallardo.

| fr33mada88 a răspuns:

Ferrari 458 Italia