| Salvadorrr a întrebat:

Fetelor, va plac masinile? Daca da, spuneti-mi ce tip de masina v-ar placea sa conduca partenerul vostru.

13 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Masina tine de confort, si normal, e un +, daca baiatul are masina. Chiar apar intrebari enervente pentru cei care nu au permis, dupa 18 ani.
Din experienta mea, fetelor in general le plac masinile normale (Golf, Astra, Passat, Focus, Mondeo...), cu conditia sa fie modele 'de actualitate', nu de acum 20 de ani.
Usuraticele se dau in vant dupa BMW-uri de Bulgaria si Italia, coupe-uri in care abia incap 2 persoane, sau alte masini stridente sau scumpe, insa o femeie cu cap, daca ar fi impreuna cu tine, nu te-ar lasa sa cumperi asa ceva, masina potrivita pentru cuplu e una fiabila, care sa nu manance bani, nu o fita.
Deci, in prezent, daca conduci o masina dupa 2004, care arata ok, e cel mai bine.
Daca conduci un e36 cu 3 nuante de vopsea pe el, si agati fete cu ea, ai sa zici ca toate-s la fel, niste panarame laughing
Cum zice si ClarkGable, mai bine ti-ai intalni perechea in tramvai, relatiile frumoase incep de la egal la egal.
De aventuri poti avea parte si umbland cu bicicleta, sau pe jos. Conteaza alte lucruri.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Stiu eu ce le palce la donsoare, le place bmw jeep

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Masini au toti prostii, in special bmw.

| Salvadorrr explică (pentru DarkOrbitMoon):

Mai, macar au, nu ca tine stau si asteapta trenul noaptea pe viscolhappy

| DarkOrbitMoon a răspuns (pentru Salvadorrr):

Cine a zis ca stau noaptea si astept trenul? laughing
Si oricum nu m-ar deranja, in tren e misto.
Iar majoritatea posesorilor de bmw sfarsesc sub rotile masinii, pentru ca sunt atat de idioti incat nici nu stiu sa-l conduca, mai ales ca e o masina puterica, pe langa faptul ca e destul de costisitor.
Toti prostii isi cumpara o astfel de masina, chiar daca ei mananca gem cu margarina in fiecare dimineata. Ca mna, sa vada lumea ca ei au bmw si sa atraga duduile. Mi se face sarba de cate ori ii vad.
Si majoritatea fetelor vor o masina normala, mica, draguta si care consuma putin.

| Salvadorrr explică (pentru DarkOrbitMoon):

Da ce-are draga ma rog gemu si margarina, nu-ti priesc sau ce?laughing Ba chia e indicat sa mananci un pic de gem.

| DarkOrbitMoon a răspuns (pentru Salvadorrr):

E ok, dar imi place mai mult dulceata, mai ales aia de trandafiri, e preferata mea.
Dar nu m-am referit la asta, ci la aia cu situatie modesta care incearca sa para altceva decat sunt.

| Lawliet14 a răspuns:

Masina devine necesara candva, sunt multi oameni care isi iau carnetul mai tarziu cand au nevoie desi nu e rau nici sa ai carnet mai de mic pentru ca e un plus. Pentru tarziu cel putin, e ok sa ai o masina pentru cuplu si mai tarziu familie. Dar mare atentie sa nu va intalniti "perechea" cu masina! Mai bine ati intalni-o in tramvai. happy

| FemeiaPisică a răspuns:

BMW-urile sunt la putere!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia-ți mă bemveu, or să moară fetele după tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O bicicletă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu imi plac masinile laughing

| clickkcilc a răspuns:

Alege masina in functie de baiat.nu baiatul in functie de masina